Pro organizátory

MIXIEW PŘINÁŠÍ ORGANIZÁTORŮM UNIKÁTNÍ MOŽNOST, JAK ZVÝŠIT DOPAD SVÉ AKCE

Vlastní video ze závodu vytváří pro závodníka trvalou vzpomínku a také ho motivuje ke sdílení na svých sociálních sítích. Dle dosavadních statistik vychází průměr 30 - 80 shlédnutí na závodníka, dopad sdíleného příspěvku je ještě větší (díky lajkování a komentářům).

V současné době je Mixiew testováno na vybraných akcí. Nejdůležitější část systému, která se stará o natáčení, sběr videí a automatický střih, je již plně funkční. Nyní pracujeme na části, kde si závodníci budou vygenerované video moci upravit (např. zkrátit nebo změnit kameru, která je zabírá).

Pokud chcete na své akci využít možnosti Mixiew naplno, stačí dodržet níže uvedená doporučení. Jednou z nejdůležitějších věcí je zapojení většího počtu diváků a závodníků – čím více materiálu máme, tím lepší výsledky.

PROPAGACE

Dejte o připravované spolupráci s Mixiew předem vědět na vašem webu a sociálních sítích. Lidé si pak aplikaci mohou stáhnout a prozkoumat doma a na samotném závodě se plně věnovat přípravě. Nezapomeňte zdůraznit, že aplikace je k dispozici zdarma a lze jí stáhnout na AppStore a GooglePlay.

ZÁVODNÍCI SDÍLÍ
SVÁ VIDEA NA
SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
A TÍM ZVYŠUJÍ VIRÁLNÍ
DOSAH AKCE

PREZENCE

Každý účastník závodu si vždy musí vyzvednout své startovní číslo, proto je prezence ideální příležitost, jak o aplikaci dát vědět těm, kdo si příspěvek na Facebooku nepřečetli, nebo je nezaujal. (Tuto službu je možné získat při objednaní Mixiew týmu).

ZAPOJTE ORGANIZÁTORY

Na každém úseku trasy stojí někdo, kdo dohlíží na správný chod závodu a tudíž má i skvělé místo na natáčení! Vybavte jej proto kamerou s aplikací. Další skvělé záběry je možné získat nasazením GoPro kamery na startéra. Vytipujte vizuálně zajímavá místa pro kameramany a diváky.

ENERGIE PRO TELEFONY

Zajistěte zdroje pro nabíjení kamer a telefonů, náhradní baterky, externí nabíječky a náhradní paměťové karty. (Tuto službu je možné získat při objednaní Mixiew týmu).

Usnadněte práci kameramanům tím, že označíte závodníky používající Mixew aplikaci (praporky, rukávy). (Tuto službu je možné získat při objednaní Mixiew týmu).

START

Každý závod je nejen fyzicky, ale i psychicky náročný, takže se může stát, že si závodník zapomene aplikaci zapnout. Připomeňte mu to.

Po závodě zdůrazněte, že závodníci, kteří použili aplikaci Mixiew, se už dále nemusí o nic starat. Jediné co je za potřebí je připojit telefon na Wifi, kdy si aplikace data stáhne sama a vytvoří jejich video.

Informujte závodníky na vašem webu nebo Facebookové stránce o tom, kde videa získat. Připomeňte, že na stažení dat z aplikace je zapotřebí, aby byl telefon připojen na Wi-Fi.

CO JE TO MIXIEW TÝM?

Mixiew tým se stará o to, aby natáčení závodu dopadlo co nejlépe a vznikla hodnotná videa pro závodníky.

KOMUNITNÍ MANAŽEŘI

Před závodem komunikují s diváky i závodníky, pomáhají jim s instalací, vysvětlují, jak celý systém funguje a případně půjčují výbavu. Na konci závodu odpovídají na obvyklé otázky (kdy bude video :) ) a pro urychlení celého procesu stahují data z GoPro kamer závodníků.

KAMERAMANI

Součástí týmu mohou být i profesionální kameramani, kteří znají dobře možnosti Mixiew. Pomohou s rozmístěním statických kamer, vytipují klíčová místa a na nejzajímavějších místech pak natáčí s kvalitními kamerami. Díky tomu se kvalita videí pro závodníky zvyšuje na další úroveň. Natáčet lze i ze zapůjčeného dronu.

VÝBAVA

Mixiew tým si s sebou přiváží reklamní stánek, zapůjčuje externí nabíječky, rukávy-držáky mobilů, praporky pro označení závodníků a další drobnosti, které pomáhají zvládnout situaci na místě. Důležitou součástí výbavy je taky pozitivní přístup :)

CENA

Hlavním posláním Mixiew týmu je podpora a propagace celé platformy, proto jsou v tomto okamžiku organizátorům účtovány jen náklady na dopravu a na kameramany (zda budou na akci a v jakém množství, závisí na rozhodnutí organizátora závodu).